Ubytování u Skřivánků

v krásném prostředí Jeseníků

Ubytování

Jedna z nejstarších chalup v obci se nachází ve středu obce Ludvíkov u řeky Bílé Opavy v blízkosti bývalé obecní školy (dnes Penzionu u Skřivánků). K dispozici je celá chalupa s velikou zahradou. 2 pokoje, tři až čtyřlůžkový. Kuchyň s kachlovými kamny a klasickým sporákem (vařič, trouby, lednička, varná konvice, nádobí, myčka, mikrovlnka) a sociálním zařízením (sprchový kout, samostané WC). Součástí chalupy je prosklená veranda s posezením. Ubytování zaujme dřevěnými podlahami, původními dveřmi, dominantní jsou kachlová kamna s lavicí. Centrální vytápění. Je zde možnost úschovy lyží, kol. Pro nejmenší máme k dispozici postýlku. Venku posezení a ohniště. Venkovní malý bazén. Parkování u chalupy.

Obec Ludvíkov leží v blízkosti světově známých horských klimatických lázní Karlova Studánka. Klid, krásná příroda.

Cca 200 m od chalupy je nově otevřené sportovní a wellness centrum s umělou lezeckou stěnou (5 obtížností), squash, 3 sauny (BIO, finská, parní), vnitřní bazén,  Whirlpool, chrlič.

Nástup po 14. hodině, pokud se host nedohodne jinak. V den odjezdu je nutné chalupu opustit do 10.00 hod.

 

Ceník

Celoroční cena:

  • Cena za chalupu: 2.000,- Kč/noc + el. energieDalší informace:
Silvestrovský týdenní pobyt nabízíme individuálně

Prohlédněte si polohu chaloupky na mapě včetně okolí. K dispozici je také pohled "StreetView", který nabízí prohlédnout se po okolí.

 

 

 

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

created by Studio v4U