Ubytování u Skřivánků

v krásném prostředí Jeseníků

Poloha penzionu a dosažitelnost

Ubytovací zařízení se nachází ve středu obce Ludvíkov u řeky Bílé Opavy.

Příjezd osobním autem je možný po těchto trasách

  • Olomouc - Bruntál - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov
  • Opava - Krnov - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov
  • Šumperk - Rýmařov - Karlova Studánka - Ludvíkov
  • Polsko - Zlaté Hory - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov

Zastávka autobusu v místě - Ludvíkov, pošta.

Zastávka železniční ve Vrbně pod Pradědem (4km).
V Ludvíkově zastávka cyklobusu - v zimě skibusu (směr Jeseník, Javorník, Kouty nad Desnou viz. www.tourisms.cz).

 

Souřadnice penzionu

  • 50°06'25.06"N, 17°20'30.35"E
  • 50.106961062, 17.34176317

Okolí penzionu

Obec Ludvíkov poskytuje ideální podmínky pro celoroční rodinnou individuální i firemní rekreaci. V létě možnost turistiky, cyklotrasy.

Cca 250 m od penzionu nově otevřené sportovní a wellness centrum s umělou lezeckou stěnou (5 obtížností), squashem, 3 saunami (BIO, finská, parní), vnitřním bazénem, Whirlpool, chrliči.

V zimě-snowtubing a lyžařský vlek u objektu, ideální trasy pro běžkaře, lyžařské vleky na Pradědu (12km). Ve Vrbně pod Pradědem 4 km (http://www.skiarenavrbno.cz), další pak v Ludvíkově s umělým zasněžováním a večerním lyžováním.

Multifunkční hřiště s umělým povrchem (10m). V obci paintball. Bowling 4 km ve Vrbně pod Pradědem. V blízkosti sauna, relaxační bazén, nové relaxační centrum v lázních Karlova Studánka - relaxační bazén, sauny, solná jeskyně, umělá pláž. Obchod se základními potravinami v místě. Možnost zajištění léčebných procedur v lázních Karlova Studánka, v blízkosti objektu 6 stylových restaurací s výbornou kuchyní. Ve vzdálenosti 25 km Wellness centrum Bruntál. Možnost relaxačního plavání, masáží a perličkových koupelí také v lázních Jeseník (30 km) a Karlova Studánka(4 km).

Turisticky zajímavá cílová místa - Rešovské vodopády, jeskyně, zámky Bruntál s originálním interiérem a Velké Losiny, manufaktura na výrobu ručního papíru ve Velkých Losinách, komplex stratovulkánů, rašeliniště Rejvíz, možnost jízdy na koních v okolních stájích, soukromé Hubertovy jízdy.

Zde pro Vás máme souhrn tipů na výlet

Prohlédněte si polohu penzionu na mapě včetně jeho okolí. K dispozici je také pohled "StreetView", který nabízí projít se po okolí.

 

 

 

created by Studio v4U